Mada, kuri šį sezoną varo iš proto

Mada, kuri šį sezoną varo iš proto

Mada, kuri šią vasarą varo iš proto!

Pavasarinės gėlės

Tai dar vienas būdas papuošti ir be to gėlėtą sezoną. Dabar madoje, kaip ir total look, tai ir atskiros gėlių detalės, kurios puošia Tory Burch, Michael Kors, D&G bei daug kitų kolekcijų.

Egzotiniai raštai

Prie egzotinių raštų galime priskirti atvaizduojamus palmių lapus, ananasus, egzotinius vabaliukus ir t.t. Tokie raštai pagyvina ne tik rūbus, tačiau ir batus. Avalynė su egzotiniais raštais derinama praktiškai prie bet kurio rūbo, todėl šį sezoną verta įsigyti madingus batukus!

Masyvus padas

Platformos grįžo jau pernai, tačiau šiais metais jos siekia aukštumų. Kuo masyvesnis padas - tuo madingiau. Šį sezoną galite rinktis ne tik basutes su padu, tačiau dar ir espadriles, sportbačius, įspiriamus aukštakulnius.

Neriniai

Ne tik pabrėžia seksualumą, bet dar ir subtilumą, unikalumą. Ypač madingos šį sezoną espadrilės neprasilenkė su neriniais. Neriniuotos espadrilės - vasaros pažiba!

Lūpos, ausytės, kaspinai

Keistas raštas bet tuo pačiu labai patrauklus ir išsiskiriantis. Avalynė su tokiu raštu labai pagyvina aprangą, suteikia žaismingumo. Verta paminėti, šio rašto universaliu nepavadinsi ir jis bet kam netiks, tačiau eksperimentuojant galima pasiekti labai gerus rezultatus bei pagyvinti savo stilių!

 

Būkite madingos!

www.tavobatai.lt

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink